INFORMATIKA - Robootec

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

INFORMATIKA

Správa a dodávky kompletních informačních systémů na klíč.

 
 

Správa - budeme vám spravovat dlouhodobě informační systém a ušetříte tak náklady na vlastní IT oddělení. Nebo pomůžeme vašemu IT oddělení jen když je to potřeba a nebo jen zaskočíme v době dovolené, nebo nemoci vašeho jediného "ajťáka". Budeme provádět profilaxi a čištění veškeré techniky. Vypomůžeme v době kampaní nebo plošném přeinstalování programů s následným zaškolením uživatelů apod.

Stavba
- postavíme vám informační systém na klíč. Je jedno jestli postavíme serverovnu a nebo virtualizovaný server nebo zajistíme serverhousing, hosting či cloud. Provedeme profesionální strukturovanou kabeláž a wifi pokrytí celé firmy.Provedeme rekonstrukci zasedačky na klíč včetně LAN,WIFI a AV projekční techniky.

Virtualizace
- zajistíme, aby váš HW byl využit naplno a nekupovalo se zbytečné "železo", šetřilo se elektrickou energií a prostorem v serverovnách.Proč stavět další serverovnu, když můžete virtualizovat. Virtualizujeme na platformě VM ware.

Audity
- provedeme audit, nebo kontrolu na přání zákazníka. Zaměříme se na bezpečnost, nastavení sítě, využití a nastavení serverů a techniky, provedeme inventarizaci, zkontrolujeme užitečné používání osobních počítačů a správné postupy, spotřebu elektrické energie apod. Nasadíme SW ná správu majetku a využití HW a další. Zpracujeme vám etiku informačního systému ve firmě a prosadíme ji mezi zaměstnanci.

Konsolidace
- sloučením, zjednodušením, zrušením, typizací apod. má firma možnost ušetřit dlouhodobé náklady na IT.

Poradenství
- v rámci našich činností jsme schopni vám fundovaně odpovědět na vaše otázky, rozporovat nabídky ve výběrových řízeních, navrhnout vizi nebo řešení problému.


 
 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky